Courses

 

 

Kurslar

 • P-2Yamaç Paraşütü Başlangıç Kursu
  Yamaç paraşütü eğitimlerinin en keyifli ve en heyecanlı safhasını başlangıç kursu oluşturur. Hava şartlarına göre 7-10 gün arası süren bu kursumuzda kursiyerler 35 saat teorik ve yer dersi görür. Yapılacak sınav sonunda (Fiziki ve Teorik olarak) başarılı olanlar 350 metrelik Pamukkale Dinamit Tepesinden 7 defa irtifa uçuşu yapar.
 • P-3Yamaç Paraşütü Orta Seviye Pilot Kursu
  Başlangıç Yamaç Paraşütü seviye P2 Lisansına sahip her pilotun katılabileceği Orta seviye pilot kursudur. Orta seviye pilot kursu, THK Yamaç paraşütü P3 kursu, başlangıç seviyesi olan P2’den sonra, eğitmen gözetiminde belli bir süre uçtuktan sonra, farklı teknik ve uçuş şekli öğrenilmesi için yapılan bir eğitim şeklidir.
 • P-4Pilot Kursu
  Isınan havanın yükselmesi ile oluşan ve Termik diye adlandırdığımız sıcak hava akımlarını kullanarak adım adım irtifa arttırmanın keyfine varabileceğiniz Yamaç Paraşütü P4 Kursu lisanslandırma seviyelerinden bir tanesidir.
 • P-5Deneyimli Pilot Kursu
  Isınan ve yükselen sıcak hava akımları ile oluşan ve termik diye adlandırdığımız sıcak hava akımlarını kullanarak uzak mesafelere gitmenin keyfine varabilirsiniz. Yamaç Paraşütü lisanslandırma seviyelerinden ticariden önceki son eğitimdir.